Dział Produkcji

Summa Linguae S.A. to największa w Polsce grupa biur tłumaczeń oraz pionier konsolidacji rynku usług tłumaczeniowych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom, oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług tłumaczeniowych dla klientów korporacyjnych oraz instytucji administracji publicznej. Grupa Summa Linguae posiada odziały w Europie, USA i Indiach, i zatrudnia obecnie 150 osób na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem Krakowski oddział spółki poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Project Manager.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • kompleksowa, samodzielna realizacja projektów tłumaczeniowych,
  • bezpośredni kontakt z klientami,
  • kontakt z tłumaczami, weryfikatorami oraz pozostałymi partnerami biznesowymi,
  • utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy,
  • przygotowywanie wycen projektów tłumaczeniowych oraz rozliczanie zrealizowanych.

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • minimum półroczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań, dbałość o szczegóły,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie,
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność,
  • mile widziani studenci kierunków zaocznych.

Oferujemy:

  • możliwość pracy dla jednej z największych firm z branży tłumaczeniowej na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca pod opieką doświadczonych członków zespołu w szybko rozwijającej się firmie,
  • duża samodzielność działania,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • świetna atmosfera w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres hr@summalinguae.com tytuł maila: PM KRAKÓW.  Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

W związku z dynamicznym rozwojem Krakowski oddział spółki poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Bookings Coordinator.

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

– przypisywanie tłumaczy ustnych do konkretnych zleceń pojawiających się w systemie klienta,

– utrzymywanie relacji z klientem,

– kontakt z tłumaczami ustnymi, głównie telefoniczny i mailowy,

praca wykonywana wyłącznie w języku angielskim,

praca w systemie zmianowym (w tym możliwe zmiany nocne i/lub weekendowe).

Wymagania:

biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany poziom C1),

– gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym możliwe zmiany nocne i/lub weekendowe),

– łatwość rozwiązywania problemów,

– wysoka kultura osobista,

– znajomość obsługi komputera,

– doskonała organizacja pracy,

– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

– zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

 – stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń,

– komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole oraz niezbędne ku temu narzędzia,

– możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: hr@summalinguae.com

Tytuł maila: Bookings Coordinator

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane przez nas oferty.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Freelance
Tłumacze wewnętrzni
Dział Marketingu
i Sprzedaży
Dział IT
Dział Administracji
i HR